Wydarzenia

wspólne zdjęcie uczestników na holu głównym WUW w Poznaniu

          Dwudziestego stycznia 2023 roku  w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu odbyła się finałowa gala konkursu plastycznego organizowanego przez  Państwową Straż Łowiecką w Poznaniu, pod  patronatem Wojewody Wielkopolskiego pt Zwierzyna Wielkopolskich Lasów rysowana  ręką małych prz

Uczestnicy gali przed budynkiem WUW w Poznaniu

          15 czerwca w Wielkopolskim  Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu,  odbyła się uroczysta gala finałowa konkursu fotograficznego pt.

Widok strażników na tle pałacu w Poorażynie

W dniach 25-27 października 2021 roku w Ośrodku Szkoleniowo – Wypoczynkowym Lasów Państwowych w Porażynie, odbyło się Ogólnopolskie Sympozjum Państwowych Straży Łowieckich w Polsce pod tytułem „Zwalczanie przestępstw łowieckich i szkodnictwa leśnego w świetle najnowszego orzecznictwa”, które było dedykowane strażnikom PSŁ.

Widok funkcjonariusza Policji i PSŁ na tle pojazdu służbowego PSŁ

    Terenowe Posterunki  PSŁ  w Koninie, Kaliszu, Lesznie, Poznaniu oraz  Pile prowadzą „Jesienne” wzmożone działania prewencyjno-patrolowe  na terenie obwodów łowieckich  leżących w granicach województwa wielkopolskiego.

Widok funkcjonariusza Policji i PSŁ na oznakowanej łodzi wodnej Polcji.

    Leśny Ośrodek Szkolenia w Puszczykowie to miejsce tegorocznej  czerwcowej narady Posterunków Straży Leśnych podległych Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Poznaniu.

    W dniach od 30 kwietnia do 10 maja 2021 roku  Posterunki Państwowej Straży Łowieckiej w Poznaniu wsparły    Akcję   „Majówka 21”  zarządzoną przez  Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Poznaniu,  prowadzoną przez Straże Leśne  Nadleśnictw  położonych na tereni

Widok lauratów konkursu fotograficznego "Wielkopolska w dziecięcym obiektywie"

W dniu 5 marca 2021 roku w Szkole Podstawowej im. św. S. Kostki w Łubiance   odbyło się uroczyste  uhonorowanie pamiątkowymi dyplomami  oraz książkami laureatów konkursu Wojewody Wielkopolskiego pt. „Wielkopolska w dziecięcym obiektywie”.

Widok strażników łowieckich udzielających wywiadu  na tle  pojazdu służbowego oraz lasu

Państwowa  Straż Łowiecka w Poznaniu w Akcji Wieniec  na patrolu prewencyjnym  ze Strażą Leśną Nadleśnictwa Babki oraz Radiem Poznań  .

Zapraszamy na audycję  - link poniżej

Akcja "Wieniec"

04-03-2021
Quad  i zrzuty poroża jelenia szlachetnego

          Strażnicy Państwowej Straży Łowieckiej w Poznaniu wsparli ogólnopolską Akcję „Wieniec” organizowaną  przez Lasy Państwowe .

Strony

Subskrybuj Wydarzenia