Wydarzenia

Dwa ostatnie dni czerwca 2023 r. dla Posterunku PSŁ Kalisz to działania prewencyjne podjęte ze Strażą Leśną. Współpraca z innymi służbami to ważny element naszej działalności. Tym razem wspólnym nadzorem objęliśmy tereny nadleśnictw: Antonin, Syców i Jarocin.

WIDOK SŁUŻB

Wzmożone działania prewencyjne Państwowej Straży Łowieckiej w Poznaniu pod kryptonimem 'ROGACZ" zostały przeprowadzone w dniu 17 maja na terenie powiatu chodzieskiego, pilskiego oraz wągrowieckiego.

Witok uczniów i vice wojewody na schodacu urzędu WUW w Poznaniu

W dniu 18 kwietnia w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu, gościli uczniowie Koła Naukowego "Być jak Ignacy" ze Szkoły Podstawowej im. Leśników Polskich w Gębicach wraz z opiekunami p. Magdaleną Dudrą oraz p. Izabelą Rybarczyk.

Kryptonim "Wilk"

30-03-2023
Widok siedzących funkcjonariuszy podczas odprawy

       Kryptonim "WILK" to hasło pod którym 22 marca 2023 roku odbyły się wzmożone działania prewencyjne Państwowej Straży Łowieckiej w Poznaniu, na terenie powiatów gnieźnieńskiego, wrzesińskiego, obornickiego, wągrowieckiego i poznańskiego.

Widik pojazdu służbowego i funkcjonariuszy

Z życia STRAŻY....... Podczas wczorajszych działań łączonych Posterunku Państwowej Straży Łowieckiej w Lesznie i Posterunek Straży Leśnej Nadleśnictwa Karczma Borowa został zatrzymany na terenie leśnym mężczyzna który przy sobie posiadał 77 sztuk nielegalnej amunicji.

Widik pojazdu służbowego i funkcjonariuszy

"Działania na granicy" - to hasło dzisiejszych zmotoryzowanych działań prewencyjnych Państwowej Straży Łowieckiej w Poznaniu i Łodzi.

Widok pojazdó służbowych

Wspólne działania łączone ze Strażami Leśnym to ważny aspekt naszej działalności prewencyjnej.

wspólne zdjęcie uczestników na holu głównym WUW w Poznaniu

          Dwudziestego stycznia 2023 roku  w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu odbyła się finałowa gala konkursu plastycznego organizowanego przez  Państwową Straż Łowiecką w Poznaniu, pod  patronatem Wojewody Wielkopolskiego pt Zwierzyna Wielkopolskich Lasów rysowana  ręką małych prz

Uczestnicy gali przed budynkiem WUW w Poznaniu

          15 czerwca w Wielkopolskim  Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu,  odbyła się uroczysta gala finałowa konkursu fotograficznego pt.

Widok strażników na tle pałacu w Poorażynie

W dniach 25-27 października 2021 roku w Ośrodku Szkoleniowo – Wypoczynkowym Lasów Państwowych w Porażynie, odbyło się Ogólnopolskie Sympozjum Państwowych Straży Łowieckich w Polsce pod tytułem „Zwalczanie przestępstw łowieckich i szkodnictwa leśnego w świetle najnowszego orzecznictwa”, które było dedykowane strażnikom PSŁ.

Strony

Subskrybuj Wydarzenia