Wydarzenia

W dniu 5 marca 2021 roku w Szkole Podstawowej im. św. S. Kostki w Łubiance   odbyło się uroczyste  uhonorowanie pamiątkowymi dyplomami  oraz książkami laureatów konkursu Wojewody Wielkopolskiego pt. „Wielkopolska w dziecięcym obiektywie”.

Państwowa  Straż Łowiecka w Poznaniu w Akcji Wieniec  na patrolu prewencyjnym  ze Strażą Leśną Nadleśnictwa Babki oraz Radiem Poznań  .

Zapraszamy na audycję  - link poniżej

Akcja "Wieniec"

04-03-2021
widok qłada i poroż jelenia szlachetnego

          Strażnicy Państwowej Straży Łowieckiej w Poznaniu wsparli ogólnopolską Akcję „Wieniec” organizowaną  przez Lasy Państwowe .

Koronawirus oraz z walka z nim wpływa na wiele dziedzin naszego życia. Wszyscy uczymy się  jak w nowych warunkach, w czasie pandemii organizować życie oraz pracę. Zmieniają się również nasze priorytety oraz cele – w którym najważniejsze jest ludzkie zdrowie i życie.

Na holu głównym w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu , prezentujemy prace plastyczne dzieci, które wzięły udział w międzyszkolnym konkursie  pod nazwą „Bocian niezwykły ptak i jego świat”.

     W dniach 29-30 czerwca 2018 roku  w Międzylesiu odbyła się VI Ogólnopolska Konferencja Państwowej Straży Łowieckiej pod nazwą  -  „Prawo łowieckie – stan obecny a spodziewane zmiany”.

Wspólna praca z Tobą, fajna sprawa,
Za cudownie wykonywaną robotę i wspaniałe towarzystwo należą Ci się wielkie brawa,
Dziękujemy Ci serdecznie za owocną pracę, za zaangażowanie, za cierpliwość,
Mamy nadzieję, że odejdą w niepamięć wszelkie trudności, problemy, złość,

    Funkcjonariusze Wielkopolskiej Państwowej Straży Łowieckiej w dniu 9 lutego 2018 roku odwiedzili stolicę wielkopolski z okazji IV edycji Targów Myślistwa i Strzelectwa KNIEJA 2018.

W dniu 27 listopada 2017 r na zaproszenie dr hab. inż. Tadeusza Mizery z Instytutu Zoologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Łowieckiej  Krzysztof Poczekaj, przeprowadził zajęcia z grupą studentów z tutejszego uniwersytetu.

W dniu 25 kwietnia 2017 roku załoga Państwowej Straży Łowieckiej w Poznaniu pożegnała odchodzącego na emeryturę Kolegę Jerzego Purgiela Komendanta Posterunku Państwowej Straży Łowieckiej w Pile. Był to wieloletni i zarazem zasłużony pracownik PSŁ.

Strony

Subskrybuj Wydarzenia