Dla dzieci i młodzieży

Edukacja przyrodniczo - leśna pt. „Dokarmianie ptaków”. Wspaniali uczestnicy, uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Głębokiem – absolutni WIELCY PRZYRODNICY  już wiedzą, że

W dniu 6 stycznia 2022 roku  w Kościele  pw św. Michała Archanioła  w Umieniu, odbył się Koncert  Kolęd i Pastorałek  w wykonaniu „Wielopokoleniowego Zespołu Wokalno- Instrumentalnego Kwiaty i Kwiatki Jesieni”.

"Jasełka"

30-12-2021

     Bożonarodzeniowa tradycja  „Jasełek”   głównie kojarzy nam się wszystkim  z przedstawieniami  w roli dzieci, gdzie odgrywane są  sceny z narodzin Jezusa.  Na zaproszenie  Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Karszewie, Milena Stemplewska-Zawierucha przedstawiciel Państwowej Straż

  Kolejna edukacja w Szkole Podstawowej w Borowie, zgromadziła przedszkolaków oraz uczni  przy tematyce przygotowań zwierząt leśnych  do przetrwania zimy oraz radzenia sobie w tym niekorzystnym czasie.

Jeżowe Święto

26-11-2021

„Na dywanie siedzi JEŻ co on zrobi to my też”- taką zabawą Przedszkolaki z Przedszkola przy Szkole Podstawowej w Karszewie,  rozpoczęły dziesiątego listopada „Jeżowe Święto”.

„Wzrost świadomości ekologicznej  dzieci i młodzieży”, to hasło  uczniów Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Głębokiem  z okazji Światowego Dnia Drzewa.

W ramach działalności „Kółka przyrodniczego”  wraz z Ochotniczą Strażą Pożarną w Piwonicach, Posterunek PSŁ w Kaliszu zorganizował wrześniowy festyn dla dzieci i młodzieży z okazji „Zakończenia lata” .

1 czerwca  -  to wyjątkowa data  w kalendarzu każdego dziecka. Dzień Dziecka  - Święto  każdego człowieka  oraz rodziny.

„Wiosno, wiosno, wiosno!

Przybądź  już, bo bez Ciebie smutno tu…

Twoje słonko mocno grzeje i każde  dziecko wesoło się śmieje!”

Strony

Subskrybuj Dla dzieci i młodzieży