Szanowni Państwo,
w imieniu Wojewody Wielkopolskiego bardzo dziękujemy za tak ogromne zainteresowanie naszym konkursem.
W tym roku w konkursie wzięło 1573 prac, poniżej przedstawiamy 13 laureatów konkursu których prace znajdą się w kalendarzu Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu na rok 2023. W związku z tak dużym zainteresowaniem komisja konkursowa również postanowiła wyróżnić 32 prace których autorzy zostaną nagrodzeni.
Laureaci konkursu
OKŁADKA Laura Ciesielska lat 10 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Ziemi Opalenickiej w Urbanowie.
STYCZEŃ Laura Sobczak lat 9 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Kuźni
LUTY Alicja Leśniak lat 10 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobrej
MARZEC Filip Cichy lat 3 Przedszkole nr 1 w Opalenicy
KWIECIEŃ Bogdan Szwydka lat 6 Przedszkole nr 7 „Pod Grzybkiem „ w Wągrowcu
MAJ Paulina Grochowska lat 12 Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Pile
CZERWIEC Lilianna Rodowska lat 6 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Budziszewku
LIPIEC Magdalena Kubiak lat 12 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Głębokiem
SIERPIEŃ Adam Szary lat 11 Niepubliczna Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa w Tulcach
WRZESIEŃ Maja Łyczyńska lat 9 Szkoła Podstawowa nr 13 w Lesznie
PAŹDZIERNIK Nikola Sass lat 9 Szkoła Podstawowa im. Marii Kilar w Kleszczynie
LISTOPAD Oliwia Antoniewicz lat 12 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Cielczy
GRUDZIEŃ Wiktor Kasprzak lat 12 Dom Dziecka nr 2 w Kaliszu
Osoby wyróżnione:
Stefania Zajkowska lat 6 Przedszkole Niepubliczne Akademia „MISIO” w Gnieźnie
Aleksandra Stachowiak lat 6 Szkoła Podstawowa w Swarzędzu
Seweryn Walczak lat 6 Szkoła Podstawowa im. M Konopnickiej w Tuskonicach
Zofia Gimzińska lat 5 Przedszkole „Kolorowy Wiatraczek” w Rydzynie
Marcelina Krysztofik lat 5 Przedszkole nr 31 „Pod Tęczą” w Koninie
Aleksandra Mrotek lat 4 Szkoła Podstawowa Wiktorówko
Aleksandra Pawlak lat 6 Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Daleszynie
Julia Czajka lat 9 Zespół Szkolno Przedszkolny w Grzegorzewie
Nikola Welke Szkoła Podstawowa w Lenartowicach
Antoni Czubiński lat 7 Szkoła Podstawowa w Karszewie
Lena Dębska lat 9 Zespół Szkolno Przedszkolny w Dobrej
Julia Wilczak lat 9 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bukowskich w Buku
Agata Gruenke lat 8 Szkoła Podstawowa im. Straży Granicznej II RP w Śmiłowie
Hubert Zawierucha lat 7 Szkoła Podstawowa w Karszewie
Julia Sobczak lat 7 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Kuźni
Anastazja Bilińska lat 11 Szkoła Podstawowa nr 3 w Krotoszynie
Paweł Dera lat 10 Zespół Szkolno- Przedszkolny w Ociążu
Sebastian Świerniak lat 11 Szkoła Podstawowa im Henryka Sienkiewicza w Czarnkowie
Joanna Janiak lat 14 Zespół Szkolno – Przedszkolny w Piekarach
Pola Zuchniewicz Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dąbiu
Hanna Bałdyga lat 10 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kłodawie
Szymon Turbański lat 10 Szkoła Podstawowa w Smolicach
Yarek Żahnybida Szkoła Podstawowa w Czerniejewie
Diana Gotoveeva lat 12 Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 w Poznaniu
Aleksandra Karwacka lat 12 Szkoła Podstawowa w Strzałkowie
Paweł Maćkowiak lat 13 Szkoła Podstawowa nr 4 w Swarzędzu
Olesia Kriuchko lat 13 Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 w Poznaniu
Patryk Lewental Szkoła Podstawowa w Lutomiu
Aleksandra Jaskólska Prywatna Szkoła Podstawowa w Poznaniu
Michalina Wamke lat 12 Szkoła Podstawowa im. Olimpijczyków Polskich w Pile
Michalina Żabierek lat 12 Szkoła Podstawowa nr 12 w Koninie
Anastazja Kilińska lat 13 Zespół Szkolno Przedszkolny w Kłecku
Serdecznie dziękujemy za tą edycję i do zobaczenia .